nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Blog

Dziewiąte Targi eHandlu już 14 października w Warszawie

Artykuł Dziewiąte Targi eHandlu już 14 października w Warszawie
Autor: Anna Stępniewska
Data: środa, 30 września 2015

Największe spotkanie branży e-commerce w Polsce, IX Targi eHandlu, odbędzie się już 14 października w Warszawie na Stadionie Narodowym. Wydarzenie, organizowane od 2011 roku przez Fundację Polak 2.0, przyciągnie nawet 3,5 tys. przedstawicieli sklepów internetowych. Wśród wystawców i prelegentów na Targach znalazł się m.in. Rzetelnyregulamin.pl.

W trakcie dziewiątej edycji największych targów e-commerce w Polsce ponad 150 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi dla e-sklepów. Targi są dobrą okazją do zawarcia branżowych znajomości i wzięcia udziału w bezpłatnych prelekcjach ekspertów e-commerce. Po Targach odbędzie się również uroczysta gala przyznania Ekomersów 2015.

Omnichannel, mobile i prawo e-commerce

Organizatorzy Targów zachęcają odwiedzających do wysłuchania bezpłatnych prelekcji praktyków e-biznesu. Goście spotkania będą mogli dowiedzieć się m.in.:

  • Jak zacząć projektować użytkowników, a nie produkty pod użytkowników,
  • jak omnichannel wpłynie na przyszłość handlu,
  • jak sprawić, aby m-konsument stał się m-klientem,
  • jakie są typowe błędy podczas zmiany systemu e-commerce,
  • Jak odpowiedzieć na efekt ROPO wykorzystując beacony i aplikacje mobilne
  • Content marketing – Tips & Tricks
  • Jak podnieść konwersję z e-mailingu o 20 proc.

Z własną prelekcją wystąpi również Rafał Stępniewski z Rzetelnyregulamin.pl. Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się z jego wystąpienia o tym jak  9 miesięcy nowych przepisów konsumenckich wpłynęło na dostawy i logistykę w sklepie. Nowa ustawa o prawach konsumenta obowiązuje od 25 grudnia 2014 roku, a jej przepisy znacząco wpływają na procesy realizacji zamówienia, zwłaszcza na obszar dostaw i obsługi zwrotów. Ekspert Rzetelnyregulamin.pl przedstawi na przykładach problematykę zarówno w relacji z klientem sklepu jak i w relacji z dostawcą zaopatrującym e-sklep i opowie na przykładach o tym jak przedsiębiorcy prowadzący sklepy mogą rozwiązywać problemy w zakresie logistyki i dostaw w kontekście nowych przepisów.

Kto otrzyma prestiżowe Ekomersy 2015?

Bezpośrednio po Targach odbędzie się Gala przyznania Ekomersów 2015. Już po raz czwarty społeczność e-commerce oraz grono jurorów wskaże firmy najlepiej wspierające e-handel. W tym roku statuetki zostaną przyznane w 12 kategoriach m.in. za szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce, rozwiązanie płatnicze przyjazne klientowi, rozwiązanie IT w e-commerce czy rozwiązanie m-commerce. Wśród nominowanych do nagrody w kategorii produkt/usługa wspierająca customer support jest Rzetelnyregulamin.pl. Dotychczasowymi zdobywcami Ekomersów byli m.in. PayU, Shoper, Brand24, FreshMail, Answear.com czy wFirma.pl. 

Anna Stępniewska Anna Stępniewska
dyrektor działu prawnego
radca prawny
Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną
Bezpłatny audyt regulaminu