nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Blog

Targi E-meeting – spotkanie branży e-commerce i m-commerce

Artykuł Targi E-meeting – spotkanie branży e-commerce i m-commerce
Autor: Anna Stępniewska
Data: piątek, 17 kwietnia 2015

5 maja w Katowicach odbędą się Targi E-meeting, jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez dla przedstawicieli e-handlu. 80 stoisk wystawców z branży e-commerce i m-commerce, tysiące zwiedzających oraz warsztaty i prelekcje dla e-sklepów prowadzone w ramach Szkoły e-CommercePolska – jest wiele powodów by wziąć udział w tym branżowym wydarzeniu.

Obecność na targach potwierdzili najbardziej liczący się dostawcy usług dla firm z branży e-commerce i m-commerce, tacy jak e-Commerce Polska, Rzetelnyregulamin.pl, Poczta Polska, Przelewy24, Paymento i Sofort. Organizatorzy przygotowali łącznie 80 stoisk dla wystawców, prelekcje specjalistów z branży e-commerce oraz m-commerce, strefę umożliwiają swobodny networking oraz warsztaty przygotowane przez Szkołę e-Commerce Polska pod patronatem Izby Gospodarki Elektronicznej.

Wyjątkowe wydarzenie w prestiżowej lokalizacji

Targi E-meeting odbędą się w bardzo prestiżowej lokalizacji w Polsce - Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tak dobrana lokalizacja zapewnia dogodny dojazd z największych aglomeracji m.in. z Wrocławia, Krakowa, Łodzi, Poznania czy obszaru Podbeskidzia. Poza prelekcjami uczestnicy będą mogli wziąć udział w pokazie rewolucyjnych drukarek 3DGence. Na targach nie zabraknie zagadnień związanych z rozwiązaniami dla e-sklepów, płatnościami online oraz systemem płatności mobilnych. Targi E-meeting stanowią doskonałą okazję do spotkań, wymiany doświadczeń z zakresu handlu internetowego czy sprzedaży w kanale mobilnym.

Udział w wydarzeniu jest darmowy dla wszystkich, którzy dokonają rejestracji na stronie internetowej imprezy http://e-meeting.pl.

Anna Stępniewska Anna Stępniewska
dyrektor działu prawnego
radca prawny
Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną
Bezpłatny audyt regulaminu