nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Materiały video

 • Artykuł 11 mięsięcy po zmianach w prawie konsumenckim

  11 mięsięcy po zmianach w prawie konsumenckim

  od 25 grudnia 2015 r. obowiązują nowe przepisy w zakresie praw konsumenta. Ilu przedsiębiorców dostosowało się do nowych przepisów oraz jakie zmiany i nowe obowiązki zostały nałożone na przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w internecie? Zapraszamy na wywiad z naszym ekspertem w zakresie prawa konsumenckiego w stacji TVN24 BIS.

  Czytaj >
 • Artykuł Dostawa towaru w sklepie internetowym

  Dostawa towaru w sklepie internetowym

  Moment dostawy zamówionego towaru w sklepie internetowym jest ważnym elementem całego procesu sprzedaży. Zobacz jakie prawa ma konsument oraz jak unikać trudnych sytuacji.
  Czytaj >
 • Artykuł Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

  Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

  Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego filmu mówiącego o zwrotach towaru w sklepie internetowym. Poznaj jakie prawa ma konsumenta oraz jakie są terminy i wymagania w tym zakresie.
  Czytaj >
 • Artykuł Jak sprawdzić sklep internetowy

  Jak sprawdzić sklep internetowy

  Na co zwracać uwagę dokonując zakupów w sklepie internetowym? Jak weryfikować i sprawdzać sprzedawców? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.

  Czytaj >
 • Artykuł Wiarygodność sklepu internetowego

  Wiarygodność sklepu internetowego

  Zapraszamy do obejrzenia materiału o tym jak wybierać bezpieczne sklepy internetowe. Jakie są wymogi i podstawowe prawa konsumenta.
  Czytaj >
 • Artykuł Dyrektywa UE - co zmieni się w e-handlu

  Dyrektywa UE - co zmieni się w e-handlu

  Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem udzielonym dla TVP Info w temacie nowej dyrektywy Unii Europejskiej w zakresie prawa e-handlu. Co się zmieni? Dużo obowiązków informacyjnych, które mogą kosztować sklep, jeżeli ich nie spełni. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.
  Czytaj >
Bezpłatny audyt regulaminu