nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Komu wystawiamy certyfikat?

Certyfikat "Rzetelnego Regulaminu" wystawiamy:

 • Sprzedawcom prowadzących sklep internetowy
   
 • Usługodawcom prowadzących serwis internetowy
   
 • Organizatorom konkursów, w tym tych na facebook
   
 • Organizatorom programów lojalnościowych i programów partnerskich
   
 • Organizatorom promocji

Jakie są kryteria przyznawania certyfikatu?

Certyfikat może uzyskać tylko ten Sprzedawca, Usługodawca bądź Organizator, który spełnia nasze wymagania odnośnie polityki pro-konsumenckiej.

W pierwszej kolejności sprawdzamy cały proces i model biznesowy, na bazie którego świadczona jest sprzedaż lub usługa, dla której mamy utworzyć regulamin.

Jeżeli proces ten spełnia nasze kryteria i wymagania, wówczas przystępujemy do utworzenia regulaminu.

Kodeks etyki

Jeżeli chcesz zobaczyć, jakimi kryteriami kierujemy się przy podejmowaniu decyzji o tym, komu udzielić certyfikatu, zapoznaj się z naszym kodeksem etyki, który obowiązuje Sprzedawcę lub Usługodawcę lub Organizatora podczas okresu obowiązywania Certyfikatu Rzetelnego Regulaminu.

Bezpieczeństwo 24 x 7

Regulamin posiadający Certyfikat jest pod naszą opieką - zarówno od strony prawnej opieki, jak i od strony przechowywania obowiązującej wersji dokumentu.

Regulamin jest przechowywany w naszym Centrum Certyfikacji. Oznacza to, że treść dokumentu i jego aktualna wersja jest pod naszą opieką i Sprzedawca lub Usługodawca lub Organizator nie może go zmienić samodzielnie.

Jeżeli zmieniają się przepisy prawa na skutek nowych ustaw i rozporządzeń lub UOKiK wydaje nowe wytyczne odnośnie klauzul niedozwolonych, my dokonujemy aktualizacji regulaminu. Zawsze mamy na uwadze dobro Konsumenta lub Przedsiębiorcy, który korzysta z usług lub dokonuje zakupu w internecie.