Regulamin aplikacji mobilnej

Regulamin aplikacji mobilnej

Zgodnie z obowiązującymi przepisami świadcząc usługi on-line powinieneś posiadać regulamin świadczenia takich usług. Z tego względu wdrażając aplikację mobilną powinieneś równocześnie z jej projektowaniem skonsultować projekt z prawnikiem, który oceni czy rozwiązanie jakie chcesz zastosować jest poprawne. Pozwoli to na uniknięcie przykrych niespodzianek i dodatkowych kosztów w tym poprawek IT. Zyskasz pewność, że usługa jaką chcesz zaoferować użytkownikowi aplikacji mobilnej jest sprawdzona pod kątem prawnym.

Zakres usługi

  • analiza prawno-biznesowa przedstawionego projektu aplikacji mobilnej
  • weryfikacja procesu zamawiania usługi on-line
  • regulamin aplikacji mobilnej
  • polityka prywatności
  • wsparcie w zakresie ochrony danych osobowych
  • wzór zgód do przykładowych formularzy w aplikacji mobilnej
  • Certyfikat Rzetelny Regulamin
  • Aktualizacje przez 12 miesięcy
  • Odpowiedzialność za regulamin i aktualizacje
  • Poradnik "Dzielimy się naszą wiedzą" - poradnik zawierający ponad 50 porad prawnych odnoszących do prowadzenia e-binzesu - gotowe analizy prawne

Dodatkowe korzyści Zapytaj o ofertę

Promuj bezpłatnie swóją aplikację mobilną!

Dotrzyj do ponad 500 tys. potencjalnych klientów

Umieszczaj promocje swojej aplikacji mobilnej na łamach serwisu www.dziennikprawny.pl, który każdego miesiąca odwiedza ponad 500 tys. potencjalnych użytkowników Twojej aplikacji.

Bonus w ramach opieki prawnej

Każdy klient, który ma aktywną opiekę prawną nad regulaminem aplikacji mobilnej, może bezpłatnie skorzystać z promocji swojej aplikacji.

Jak przygotowujemy regulamin aplikacji mobilnej

Analiza aplikacji mobilnej

Zapoznajemy się z przedstawioną aplikacja mobilną, w jakiej branży funkcjonuje, czego dotyczy. Przeprowadzamy testowe zamówienie, aby poznać proces zakupowy i opcje, jakie ma do dyspozycji użytkownik aplikacji mobilnej. Analizujemy usługi świadczone drogą elektroniczną za pośrednictwem aplikacji.

Draft regulaminu

Przygotowujemy draft dokumentu i udostępniamy go w dedykowanym panelu klienta. Możesz za jego pośrednictwem zadawać pytania, komentować zapisy i odesłać dokument do prawnika, który będzie starał się odpowiedzieć na wszystkie pytania lub wątpliwości. Jeżeli nie będziesz mieć uwag, akceptujesz dokument i możesz zamieścić dokument wraz z certyfikatem w aplikacji mobilnej.

Akceptacja i certyfikat

Po akceptacji dokumentu udostępniamy dedykowaną dla Twojej aplikacji mobilnej instrukcję integracji naszej platformy z aplikacją. Dzięki temu wszystkie aktualizacje dokumentów odbywają się automatycznie, a Ty możesz pochwalić się przed użytkownikiem uzyskaniem Certyfikatu Rzetelny Regulamin.

Aktualizacje prawne

Monitorujemy zmiany w przepisach prawa i jeżeli zachodzi konieczność aktualizacji, otrzymujesz nową wersję dokumentu na 14 dni przed wejściem zmian w życie. Jeżeli Twoja aplikacja mobilna jest zintegrowana wówczas wszelkie zmiany będą automatycznie umieszczać się w aplikacji mobilnej w dniu wejścia nowych przepisów. Nic nie musisz robić — jedynie poinformować użytkowników o zmianie regulaminu.

Zbieraj opinie od swoich klientów

W ramach opieki prawnej nad regulaminem udostępniamy moduł zbierania opinii dla Twojego sklepu internetowego

Buduj wiarygodność

Zbieraj opinie od użytkowników na temat swojej aplikacji mobilnej. Buduj dzięki temu zaufanie i dbaj o pozytywny wizerunek

Certyfikat

Nasza firma jako podmiot zewnętrzny jest gwarantem, że regulamin nie zawiera nieuczciwych zapisów, które naraziłyby użytkownika aplikacji mobilnej na problemy.

Co mówią o nas klienci?

Wybrani klienci

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu

Newsletter dla sprzedawcy

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach prawnych. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!