Szkolenie dla sprzedawców - do 10 pracowników

Szkolenie dla sprzedawców - do 10 pracowników

Jednym z ważniejszych elementów prowadzenia sprzedaży w Internecie jest znajomość prawa w zakresie jej prowadzenia. Prawa i obowiązki prowadzania sprzedaży przez sklep internetowy są zdecydowanie inne niżeli te w zakresie sprzedaży stacjonarnej.

Oczywistym jest, że nieznajomość prawa szkodzi. Podobnie jest w przypadku sprzedaży przez Internet.

W przypadku błędnego, nawet nieświadomego działania, firma prowadząca sprzedaż przez Internet może narazić się na wymierne straty poprzez zdecydowanie szersze uprawnienia konsumentów, jakie on zyska na skutek błędów e-sprzedawcy.

Drugim z obszarów jest narażenie się na kary jakie może nałożyć np. UOKiK, w przypadku błędnego działania e-sklepu. Kary mogą sięgać do 10% przychodu (nie dochodu) za rok poprzedni.

W ramach usługi oferujemy kompleksowe i praktyczne szkolenie e-learningowe, dedykowane zarówno dla właścicieli e-sklepów jak i pracowników takiego sklepu.

Każdy pracownik po zapoznaniu się z materiałem szkoleniowym ma udostępnione testy cząstkowe dla wybranych lekcji. Finalnie po zapoznaniu się z całym materiałem pracownik ma do dyspozycji test certyfikujący. Po jego pozytywnym przejściu pracownik otrzymuje Certyfikat ukończeniu szkolenia.   

Zakres usługi

Cena netto

699.00 zł 859.77 zł brutto
Dodatkowe korzyści Zamów

Co mówią o nas klienci?

Wybrani klienci

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu

Newsletter dla sprzedawcy

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach prawnych. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!