Rzetelna Grupa sp. z o.o.

Rzetelna Grupa jest firmą świadczącą kompleksowe usługi doradcze w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa konsumenckiego, praw autorskich oraz ochrony danych osobowych. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów z branży e-commerce, nowoczesnych technologii IT oraz prowadzących szeroko rozumianą działalność w internecie. Rzetelną Grupę tworzą doświadczeni eksperci, radcy prawni, prawnicy oraz menedżerowie, którzy wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu bezpiecznego biznesu, zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa i najlepszymi praktykami. Rzetelna Grupa jest współzałożycielem Izby Gospodarki Elektronicznej, której zadaniem jest rozwijanie rodzimego rynku e-commerce.

Przejdź na stronę

Polityka Bezpieczeństwa

Polityka Bezpieczeństwa to usługa skierowana do wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane osobowe w firmie. Polega na opracowaniu dokumentu polityki bezpieczeństwa oraz wdrożeniu procedur przetwarzania i ochrony danych osobowych, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Usługa gwarantuje pełną ochronę danych osobowych oraz bezpieczeństwo procesu ich przetwarzania. Eksperci Rzetelnej Grupy posiadają certyfikat ABI (Administrator Bezpieczeństwa Informacji).

Przejdź na stronę

Dziennik Prawny

DziennikPrawny.pl to serwis informacyjny poświęcony biznesowi i prawu. Dedykowany jest zarówno dla konsumentów jak i przedsiębiorców. Jest zbiorem aktualnie obowiązujących przepisów i ich interpretacji dotyczących szeroko rozumianego handlu, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie, praw konsumentów i obowiązków sprzedawcy. Serwis to także bogata baza eksperckich publikacji z zakresu prawa konsumenckiego, handlowego, prawa pracy i innych obszarów.

Przejdź na stronę

Rzetelny Prawnik

Rzetelny Prawnik to usługa skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, które nie posiadają w swoich strukturach działów prawnych, ale potrzebują rzetelnych konsultacji i opinii prawnych na najwyższym poziomie. Usługi świadczone są na jasno określonych zasadach w ramach abonamentu, który precyzuje zakres doradztwa i jego koszt. Model usługi zapewnia przedsiębiorcy wsparcie dedykowanego doradcy, indywidualnie opracowywane umowy i dokumenty prawne, a także bezpieczeństwo finansowe.

Przejdź na stronę

Rzetelny Konkurs

Rzetelny Konkurs to kompleksowe doradztwo w zakresie organizacji i obsługi konkursów oraz loterii. Eksperci Rzetelnej Grupy wspierają przedsiębiorców na każdym etapie projektu, począwszy od pomysłu, przez zabezpieczenie prawne i techniczne konkursu oraz zabezpieczenie obsługi uczestników konkursu, na przyznaniu Certyfikatu Rzetelnego Konkursu kończąc. Certyfikat Rzetelnej Grupy podnosi, w opinii uczestników, wiarygodność konkursu i poczucie bezpieczeństwa.

Przejdź na stronę

Rzetelna Umowa

Rzetelna Umowa to usługa skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i konsumentów, czyli obu stron wszelkiego rodzaju umów, realizowana za pośrednictwem elektronicznej platformy. Platforma ta umożliwia generowanie i udostępnianie dokumentów spełniających obowiązki ustawowe przez przedsiębiorcę konsumentowi, a przedsiębiorcy przeglądanie i pobieranie dokumentów. Każdy dokument poświadcza podpis elektroniczny uprawnionego reprezentanta Rzetelnej Grupy wraz ze znacznikiem czasu wskazującym, kiedy został podpisany.

Przejdź na stronę

Izba Gospodarki Elektronicznej

Nasza firma jako jedna ze 100 firm jest współzałożycielem e-Izby – Izby Gospodarki Elektronicznej. Zadaniem e-Izby jest rozwijanie rodzimego rynku e-commerce. Aktywnie udzielmy się w ramach dwóch grup merytorycznych: e-legislacja oraz e-edukacja. Inicjatorami pomysłu utworzenia e-Izby są czołowe firmy działające na rynku e-commerce w Polsce, zaczynając od największych sklepów internetowych, poprzez serwisy usługowe, po firmy wspierające branżę od strony technologii i marketingu.

Przejdź na stronę