Jak przebiega proces certyfikacji?

Audyt strony

Na tym etapie analizujemy Twoją stronę internetową pod katem procesu zawierania umów (sprzedaży lub świadczenia usług). Sprawdzamy, czy Twoja strona spełnia wymogi formalno-prawne, jakie nakładają przepisy prawa.

Raport z audytu

Jeżeli Twoja strona internetowa ma braki formalne, treści na stronach informacyjnych są niezgodne z przepisami lub proces wymaga zmian — wskażemy, co należy poprawić, a w przypadku opisów otrzymasz przeredagowane teksty.

Draft regulaminu

Przygotowujemy dla Ciebie dedykowany regulamin, który odzwierciedla model Twojego e-biznesu. Możesz także zamieszczać komentarze do każdego zapisu w regulaminie i wprowadzać uwagi.

Opieka prawna

W okresie 12 miesięcy monitorujemy dokument. Jeżeli zmienią się przepisy prawa lub pojawią się nowe klauzule niedozwolone, które mogą mieć wpływ na dokument, wprowadzamy niezbędną aktualizację. Zobacz przykładowy certyfikat Twojego e-sklepu.

Zobacz przykładowy certyfikat Twojego e-sklepu

Co zyskujesz?

GWARANCJA

masz gwarancję, że dokument jest zgodny z prawem, za co bierzemy pełną odpowiedzialność, bez ograniczeń odpowiedzialności do wartości umowy

BEZPIECZEŃSTWO

regulamin jest przygotowany w sposób rzetelny i chroni prawa Twoje i Twojego klienta

BUDUJESZ MARKĘ I WIARYGODNOŚĆ

Twojego e-sklepu – zapewniasz swoich Klientów, że Twój sklep spełnia wymogi prawne i jest przykładem dobrych praktyk

OCHRONA PRAWNA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

monitorujemy dla Ciebie wszystkie zmiany w prawie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że swój e-biznes jest chroniony

UNIKALNOŚĆ

do każdego regulaminu podchodzimy indywidualnie, modyfikując go tak, aby z jednej strony zachować zgodność z przepisami prawa, a z drugiej najlepiej oddać model Twojego biznesu!

Co dla Ciebie zrobimy?