Jak przebiega proces certyfikacji?

Audyt strony

Na tym etapie analizujemy Twoją stronę internetową, sprawdzamy jak przebiega proces zawierania umów (sprzedaży lub świadczenia usług). Sprawdzamy czy Twoja strona spełnia wymogi formalno-prawne jakie nakładają przepisy prawa.

Raport z audytu

Jeżeli Twoja strona internetowa ma braki formalne, treści na stronach informacyjnych są niezgodne z przepisami lub proces wymaga zmian — wskażemy co należy poprawić, a w przypadku opisów otrzymasz przeredagowane teksty.

Draft regulaminu

Przygotowujemy dla Ciebie dedykowany regulamin, który odzwierciedla model Twojego e-biznesu. Możesz także zamieszczać komentarze do każdego zapisu w regulaminie i wprowadzać uwagi.

Opieka prawna

W okresie 12 miesięcy monitorujemy dokument. Jeżeli zmienią się przepisy prawa lub pojawią się nowe klauzule niedozwolone, które mogą mieć wpływ na dokument dokonujemy dla Ciebie aktualizacji. Zobacz przykładowy certyfikat dla Twojego e-sklepu.

Certyfikat

Zobacz przykładowy certyfikat dla Twojego e-sklepu

Co zyskujesz?

GWARANCJA

masz gwarancje, że dokument jest zgodny z prawem, za co bierzemy pełną odpowiedzialność, bez ograniczeń odpowiedzialności do wartości umowy

BEZPIECZEŃSTWO

regulamin jest przygotowany w sposób rzetelny i chroni prawa Twoje i Twojego Klienta

BUDUJESZ MARKĘ I WIARYGODNOŚĆ

Twojego e-sklepu – zapewniasz swoich Klientów, że Twój sklep spełnia wymogi prawne i dobre praktyki

OCHRONA PRAWNA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

monitorujemy dla Ciebie wszystkie zmiany w prawie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że swój e-biznes jest chroniony

UNIKALNOŚĆ

do każdego regulaminu podchodzimy indywidualnie, modyfikując go tak, by z jednej strony zachować zgodność z przepisami prawa, a z drugiej najlepiej oddać model Twojego biznesu!

Co zyskujesz?

Co dla Ciebie zrobimy?