nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Regulaminy programów

Regulamin programów mają za zadanie upewnić uczestników, że ich prawa są chronione,
a umowa nie zawiera kruczków lub ograniczeń niekorzystnych dla obu stron.

Regulaminy programów

Regulamin programu lojalnościowego

Program lojalnościowy, może dotyczyć bardzo podstawowych relacji firmy z Klientem, bazującej na nagradzaniu Klienta w różnych formach, czy to zniżek, czy rabatów, w zależności od tego jak często i na jaką kwotę dokonuje zakupów produktu lub usług firmy. Spotykamy również programy lojalnościowe zależne od wielu innych podmiotów, jak np. firmy, z którymi współpracuje Państwa firma, na której produkty lub usługi Klient otrzymuje zniżkę, bądź kupon. Przykładów i różnych modeli można mnożyć mieszając je wzajemnie.

Regulamin programu partnerskiego

Program partnerski może być niezwykle tanim i skutecznym narzędziem marketingowym. W większości przypadków polega on na dzieleniu się zyskami z partnerem, ale z drugiej strony minimalizuje koszty reklamy. Do programu partnerskiego, w zależności od modelu jego działania, mogą przystępować zarówno konsumenci jak i przedsiębiorcy. Jeżeli model współpracy będzie opłacalny dla obu stron może przynieść znakomite efekty.

Co dla Ciebie zrobimy?

 • Jak tworzymy regulamin programu partnerskiego?

  Jak tworzymy regulamin programu partnerskiego?

  Tworząc regulamin dla programu partnerskiego analizujemy model współpracy pomiędzy partnerami, a w przypadku, gdy partnerem ma być konsument, analizujemy wszelkie jego prawa wynikające z przepisów prawa. Tworząc regulamin programu pamiętamy oczywiście o Państwa założeniach biznesowych.
 • Jak tworzymy regulamin programu lojalnościowego?

  Jak tworzymy regulamin programu lojalnościowego?

  Analizujemy dokładanie jak ma działać program lojalnościowy i do kogo jest skierowany, jakie mają być spełnione określone kryteria przez Klientów. Regulamin programu lojalnościowego powinien precyzyjnie określać warunki uczestnictwa i przekładać model biznesowy na dokument prawny. Należy w tym wszystkim pamiętać o prawach konsumenta i przestrzegać ich w umowie oraz w realizacji.
 • Dane osobowe

  Dane osobowe

  Kolejnym ważnym obszarem programów jest ochrona danych osobowych. Organizując programy tworzymy zbiór danych osobowych, który podlega obowiązkowi rejestracji w RODO i tu koniecznym jest posiadanie Polityki Bezpieczeństwa i spełnienie szeregu formalnych i technicznych wymogów.

Dlaczego my?

 • Gwarancje

  Gwarancje

  Bierzemy pełną odpowiedzialność za przygotowane dokumenty. Z nami masz pewność, że Twój e-biznes jest zgodny z przepisami.
 • Aktualizacje

  Aktualizacje

  Nasi prawnicy monitorują rejestr klauzul niedozwolonych i zmiany w prawie - dlatego możesz skupić się na prowadzeniu swojego e-biznesu.
 • Profesjonalizm

  Profesjonalizm

  Jesteśmy pierwszą firmą, która wprowadziła Platformę Certyfikowanego Regulaminu. Wspieramy bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich Klientów.