Regulamin programu lojalnościowego

Regulamin programu lojalnościowego

Program lojalnościowy może dotyczyć bardzo podstawowych relacji firmy z klientem, bazującej na nagradzaniu klienta w różnych formach: zniżek, rabatów, w zależności od tego, jak często i na jaką kwotę dokonuje on zakupów produktu lub usług firmy. Spotykamy również programy lojalnościowe zależne od wielu innych podmiotów, np. współpracujących z Państwa firmą, na których produkty lub usługi klient otrzymuje zniżkę bądź kupon. Przykładów i różnych modeli można mnożyć mieszając je wzajemnie.

Zakres usługi

  • Aktualizacje przez 12 miesięcy
  • Odpowiedzialność za regulamin i aktualizacje
  • Opracowanie dedykowanego dokumentu

Dodatkowe korzyści Zapytaj o ofertę

Jak przygotowujemy regulamin

Analiza założeń

Dokładnie analizujemy, jak ma działać program lojalnościowy, do kogo jest skierowany, jakie kryteria mają być spełnione przez klientów. Regulamin programu lojalnościowego powinien precyzyjnie określać warunki uczestnictwa i przekładać model biznesowy na dokument prawny. Należy w tym wszystkim pamiętać o prawach konsumenta i przestrzegać ich w umowie oraz w realizacji.

Wymogi RODO

Kolejnym ważnym obszarem programów jest ochrona danych osobowych. Organizując program lojalnościowy trzeba pamiętać o spełnieniu obowiązków informacyjnych wynikających z RODO. Należy mieć również na uwadze kwestię minimalizacji danych osobowych, cel ich zbierania oraz czas przetwarzania.

Draft regulaminu

Przygotowujemy draft dokumentu i udostępniamy go w dedykowanym panelu. Możesz za jego pośrednictwem zadawać pytania, komentować zapisy i odesłać dokument do prawnika, który będzie starał się odpowiedzieć na wszystkie pytania lub wątpliwości. Jeżeli nie będziesz mieć uwag, akceptujesz dokument i możesz zamieścić certyfikat programu lojalnościowego na swojej stronie internetowej.

Zobacz, jak może wyglądać Certyfikat Twojego programu lojalnościowego

Co mówią o nas klienci?

Wybrani klienci

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu

Newsletter dla sprzedawcy

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach prawnych. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!