Regulamin serwisu internetowego

Regulamin serwisu internetowego

Posiadanie regulaminu strony www jest wymogiem nałożonym na wszystkich e-przedsiębiorców ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Regulamin jest umową, która powinna zabezpieczać prawa i obowiązki Twoje i Twoich klientów.

Regulamin serwisu WWW musi spełniać wiele wymogów formalnych. Bez względu na to, czy jesteś osobą prawną czy osobą fizyczną – regulamin jest umową, na podstawie której realizowana jest Twoja usługa, dlatego tak ważne jest precyzyjne określenie praw i obowiązków obu stron transakcji. Dopasowany do indywidualnego profilu strony i charakteru działalności regulamin serwisu www, wolny od klauzul niedozwolonych, przygotowany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, pozwoli skutecznie chronić interesy obu stron uczestniczących w transakcji.

Zakres usługi

  • Opracowanie dedykowanego dokumentu
  • Certyfikat Rzetelny Regulamin
  • Aktualizacje przez 12 miesięcy
  • Odpowiedzialność za regulamin i aktualizacje
  • Wzór pouczenia o odstąpieniu od umowy
  • Wzór pisma odstąpienia od umowy oraz pisma reklamacyjnego

Dodatkowe korzyści Zapytaj o ofertę

Usługi dodatkowe

Wybierając usługę dodatkową możesz uzyskać rabat

Jak przygotowujemy regulamin

Analiza

W pierwszej kolejności wnikliwie przyglądamy się zakresowi Twoich usług. To od nich zależy w dużej mierze kształt i forma przygotowywanego dokumentu

Zgodność z prawem

Badamy konkretne wymogi prawne, które regulują zakres i sposób świadczenia Twoich usług. Dzięki temu możemy również przeprowadzić analizę technologiczną.

Opracowanie dokumentu

W trakcie sporządzania dokumentu posiłkujemy się treścią wielu ustaw, dzięki czemu jesteśmy w stanie zabezpieczyć Twoje interesy w możliwie najskuteczniejszy sposób.

Bezpieczeństwo

Wynikiem prac jest regulamin serwisu, który odpowiada potrzebom Twojej strony i działalności. Dokument jest przez 12 miesięcy przez nas bezpłatnie aktualizowany jeżeli zmienią się przepisy prawa.

Przykład certyfikatu

Przykład certyfikatu jaki wystawimy dla Twojego serwisu

Moduł opinii

W ramach opieki prawnej nad regulaminem udostępniamy moduł zbierania opinii dla Twojej strony

Buduj wiarygodność

Zbieraj od swoich użytkowników opinie na temat swojej firmy i strony WWW. Buduj dzięki temu zaufanie.

Moduł opinii

Certyfikat

Nasza firma jako podmiot zewnętrzny jest swego rodzaju gwarantem, że regulamin nie zawiera nieuczciwych zapisów, które naraziły by Twojego klienta na problemy.

Co mówią o nas klienci?

Wybrani klienci

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu

Newsletter dla sprzedawcy

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych tematach prawnych. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!