nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Regulamin serwisu

Posiadanie regulaminu strony www jest wymogiem nałożonym na wszystkich e-przedsiębiorców ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Regulamin jest umową, która powinna zabezpieczać prawa i obowiązki Twoje i Twoich klientów.

Regulamin serwisu www musi spełniać wiele wymogów formalnych. Bez względu na to, czy jesteś osobą prawną czy osobą fizyczną – regulamin jest umową, na podstawie której realizowana jest Twoja usługa, dlatego tak ważne jest precyzyjne określenie praw i obowiązków obu stron transakcji. Dopasowany do indywidualnego profilu strony i charakteru działalności regulamin serwisu www, wolny od klauzul niedozwolonych, przygotowany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, pozwoli skutecznie chronić interesy obu stron uczestniczących w transakcji.

Jak tworzymy regulamin strony?

 • Etap 1
  W pierwszej kolejności wnikliwie przyglądamy się zakresowi Twoich usług. To od nich zależy w dużej mierze kształt i forma przygotowywanego dokumentu.
 • Etap 2
  Badamy konkretne wymogi prawne, które regulują zakres i sposób świadczenia Twoich usług. Dzięki temu możemy również przeprowadzić analizę technologiczną.
 • Etap 3
  W trakcie sporządzania dokumentu posiłkujemy się treścią wielu ustaw, dzięki czemu jesteśmy w stanie zabezpieczyć Twoje interesy w możliwie najskuteczniejszy sposób.
 • Etap 4
  Wynikiem prac jest regulamin serwisu, który odpowiada potrzebom Twojej strony i działalności. To również solidne zabezpieczenie Twoich interesów!

Dlaczego my?

 • Gwarancje

  Gwarancje

  Bierzemy pełną odpowiedzialność za przygotowane dokumenty. Z nami masz pewność, że Twój e-biznes jest zgodny z przepisami.
 • Kompleksowość

  Kompleksowość

  Przygotowujemy dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty do prowadzenia działalności w internecie.
 • Indywidualnie przygotowywane dokumenty

  Indywidualnie przygotowywane dokumenty

  Nasze dokumenty i audyty są indywidualnie przygotowywane dla każdego e-sklepu. Masz pewność, że wszystkie regulaminy są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
Bezpłatny audyt regulaminu