nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Czym się jeszcze zajmujemy?

 • Artykuł Rzetelna Grupa sp. z o.o.

  Rzetelna Grupa sp. z o.o.

  Rzetelna Grupa jest firmą świadczącą kompleksowe usługi doradcze w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa konsumenckiego, praw autorskich oraz ochrony danych osobowych. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów z branży e-commerce, nowoczesnych technologii IT oraz prowadzących szeroko rozumianą działalność w internecie. Rzetelną Grupę tworzą doświadczeni eksperci, radcy prawni, prawnicy oraz menedżerowie, którzy wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu bezpiecznego biznesu, zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa i najlepszymi praktykami.

   

  Rzetelna Grupa jest współzałożycielem Izby Gospodarki Elektronicznej, której zadaniem jest rozwijanie rodzimego rynku e-commerce.

 • Artykuł Rzetelny Prawnik

  Rzetelny Prawnik

  Rzetelny Prawnik to usługa skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, którzy nie posiadają w swoich strukturach działów prawnych, ale potrzebują rzetelnych konsultacji i opinii prawnych na najwyższym poziomie. Usługi świadczone są na jasno określonych zasadach w ramach abonamentu, który precyzuje zakres doradztwa i jego koszt. Model usługi zapewnia przedsiębiorcy wsparcie dedykowanego doradcy, indywidualnie opracowywane umowy i dokumenty prawne, a także bezpieczeństwo finansowe.

 • Artykuł Rzetelna Umowa

  Rzetelna Umowa

  Rzetelna Umowa to sługa skierowana zarówno do przedsiębiorców jak i konsumentów, czyli stron wszelkiego rodzaju umów, realizowana za pośrednictwem elektronicznej platformy. Platforma ta umożliwia generowanie i udostępnianie dokumentów, spełniających obowiązki ustawowe, przez przedsiębiorcę konsumentowi, a przedsiębiorcy przeglądanie i pobieranie dokumentów. Każdy dokument poświadcza podpis elektroniczny uprawnionego reprezentanta Rzetelnej Grupy wraz ze znacznikiem czasu wskazującym kiedy został podpisany.

 • Artykuł Prawo Konsumenckie

  Prawo Konsumenckie

  Prawo Konsumenckie to platforma poświęcona edukacji konsumentów i przedsiębiorców działających w sieci. Jest zbiorem aktualnie obowiązujących przepisów, i ich interpretacji, dotyczących zakupów i sprzedaży w internecie, praw konsumentów i obowiązków e-sprzedawcy.

 • Artykuł Polityka Bezpieczeństwa

  Polityka Bezpieczeństwa

  Polityka Bezpieczeństwa to usługa kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców przetwarzających dane osobowe w firmie. Polega na opracowaniu dokumentu polityki bezpieczeństwa oraz wdrożeniu procedur przetwarzania i ochrony danych osobowych, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Usługa gwarantuje pełną ochronę danych osobowych oraz bezpieczeństwo procesu ich przetwarzania. Eksperci Rzetelnej Grupy posiadają certyfikat ABI (Administrator Bezpieczeństwa Informacji). Pomagają także w rejestracji zbioru danych osobowych w GIODO.

 • Artykuł Rzetelny Konkurs

  Rzetelny Konkurs

  Rzetelny Konkurs to kompleksowe doradztwo w zakresie organizacji i obsługi konkursów oraz loterii. Eksperci Rzetelnej Grupy wspierają przedsiębiorców na każdym etapie projektu, począwszy od pomysłu, przez zabezpieczenie prawne i techniczne konkursu oraz zabezpieczenie obsługi uczestników konkursu, na przyznaniu Certyfikatu Rzetelnego Konkursu kończąc. Certyfikat Rzetelnej Grupy podnosi, w oczach uczestników, wiarygodność konkursu i poczucie bezpieczeństwa.

 • Artykuł Izba Gospodarki Elektronicznej

  Izba Gospodarki Elektronicznej

  Nasza firma jako jedna ze 100 firm jest współzałożycielem e-Izby – Izby Gospodarki Elektronicznej. Zadaniem e-Izby jest rozwijanie rodzimego rynku e-commerce. Aktywnie udzielmy się w ramach dwóch grup merytorycznych tj. e-legislacja oraz e-edukacja. Inicjatorami pomysłu utworzenia e-Izby są czołowe firmy działające na rynku e-commerce w Polsce, zaczynając od największych sklepów internetowych, poprzez serwisy usługowe po firmy wspierające branżę od strony technologii i marketingu.

 • Artykuł E-Commerce Manager

  E-Commerce Manager

  Jesteśmy współautorem książki, której premiera odbyła się 22 października 2014 r., adresowanej do managerów branży e-commerce. Pierwszy tom „E-commerce managera” zawiera informacje na temat zadań, uwarunkowań prawnych, decyzji strategicznych oraz technologicznych, jakie trzeba podjąć, zajmując się handlem elektronicznym. Powinien go przeczytać każdy, kto myśli o swoim własnym e-sklepie. Drugi tom, opowiada o budowie marki i relacji z klientami oraz o podnoszeniu efektywności sprzedaży. Ten, z kolei, przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych odbiorców.
 • Artykuł Profesjonalista w e-Handlu

  Profesjonalista w e-Handlu

  Współtworzymy program edukacyjny wraz z Fundacją Polak 2.0, którego celem jest podnoszenie i sprawdzanie kompetencji osób zajmujących się e-commerce. Profesjonalista w e-handlu to unikatowy na skalę europejską program egzaminowania osób wiążących swoją przyszłość z e-handlem. Certyfikacja ma postać stacjonarnego egzaminu i odzwierciedla typową ścieżkę kariery w firmach posiadających kanał sprzedaży online. Program koncentruje się na wiedzy praktycznej i rynkowej - ma pomagać w podejmowaniu decyzji w sytuacjach problemowych czy związanych z dynamicznym rozwojem.