nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Blog

Już niedługo sympozjum na temat logistyki e-sklepów w nowej rzeczywistości prawnej

Artykuł Już niedługo sympozjum na temat logistyki e-sklepów w nowej rzeczywistości prawnej
Autor: Anna Stępniewska
Data: czwartek, 15 stycznia 2015

W dniach 24-25 lutego w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona tematyce wyzwań dla logistyki e-sklepów po nowelizacji ustawy o ochronie praw konsumenta. W sympozjum weźmie udział m.in. Rafał Stępniewski z RzetelnyRegulamin.pl.

Konferencja „Wyzwania dla logistyki e-sklepów w nowej rzeczywistości prawnej” to bardzo dobra okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat znowelizowanej ustawy o prawach konsumenta, a także o logistyce zwrotów w e-commerce oraz rozwoju e-handlu w Polsce. Uczestnicy sympozjum poznają szanse i zagrożenia dla handlu internetowego, jakie niosą ze sobą nowe przepisy. Dowiedzą się również czy sprawna logistyka zwrotów nie przytłoczy firm handlujących w sieci oraz czy modyfikacja systemu sklepu stanowi prawny wymóg, a może raczej biznesowe usprawnienie.

Pierwszego dnia konferencji wystąpi m.in. Rafał Stępniewski, właściciel serwisu RzetelnyRegulamin.pl, który opowie o najważniejszych problemach e-sklepów wynikających z wprowadzenia nowych przepisów. Okazuje się bowiem, że niektóre zmiany sprawiają właścicielom e-sklepów trudności. Warto więc wiedzieć, jak w praktyce wygląda zastosowanie przepisów, tak aby uniknąć problemów prawnych. Drugiego dnia z case study wystąpi m.in. Magdalena Karwot, manager ds. projektów e-commerce w Poczcie Polskiej. Opowie ona o tym, jak dobra obsługa zwrotów sprzyja zakupom w sieci.

Rejestracja na sympozjum oraz szczegółowy harmonogram konferencji dostępne są na stronie internetowej konferencje.pb.pl

Anna Stępniewska Anna Stępniewska
dyrektor działu prawnego
radca prawny
Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną
Bezpłatny audyt regulaminu