nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Rzetelny Blog - strona 27

 • E-mail marketing, czyli wiadomość handlowa zgodna z prawem

  Data: 29 maja 2013 Autor: -
  E-mail marketing to jedno z podstawowych narzędzi sprzedażowych wykorzystywanych przez sklepy internetowe oraz agencje marketingowe. Niestety często zdarza się, że w pogoni za wysoką konwersją, popełnianych jest szereg błędów i odbywa się to niezgodnie z prawem. To natomiast może skutkować wysokimi karami, sprawą przed SOKiK lub WSA oraz problemami z UOKiK i GIODO.
  więcej
 • O klauzulach niedozwolonych

  Data: 8 maja 2013 Autor: -
  Mimo nagłaśniania tego problemu w mediach, sklepy internetowe nadal wykorzystują klauzule niedozwolone, nie stosując się do wymogów UOKiK. Zabronione prawem zapisy można znaleźć nawet w 54 procentach regulaminów. Podobnie jest w przypadku ochrony danych osobowych.
  więcej
 • Uczymy prawa na studiach e-commerce

  Data: 30 kwietnia 2013 Autor: -
  W ramach Szkoły E-Commerce Polska zapraszamy Państwa na studia podyplomowe do Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Studia rozpoczynają się od października 2013 r. Jeden z trzech bloków jest poświęcony prawu e-commerce w całości prowadzony przez naszych specjalistów.
  więcej
 • Jesteśmy współzałożycielem e-Izby

  Data: 15 kwietnia 2013 Autor: -
  W dniu dzisiejszym jako jedna ze 100 firm podpisaliśmy dokumenty rejestrowe, stając się jednocześnie współzałożycielem e-Izby - Izby Gospodarki Elektronicznej.

   

  więcej
 • IV Targi eHandlu - Poznań 25 kwietnia 2013

  Data: 29 marca 2013 Autor: -
  Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska podczas IV Edycji Targów e-Handlu. Tym razem w Poznaniu.
  więcej
 • eCommerce 2013 - warsztaty

  Data: 4 marca 2013 Autor: -
  Zapraszamy na nasze warsztaty "Najważniejsze aspekty prawne e-sklepu", które prowadzimy podczas konferencji eCommerce 2013 w dniu 19 kwietnia 2013 r.

   

  więcej
Bezpłatny audyt regulaminu